امروز : چهارشنبه,۲ام خرداد ۱۴۰۳

پیام دکتر یوسفی

این جانب رد صلاحیت خود را  قویاً رد کرده و اعلام می کنم؛ همچنان به قولی که به فرهیختگان کهن دیار عاشقان ممسنی بزرگ داده ام پایبند بوده و هر گونه مورد یا مواردی را هم چون گذشته به صورت شفاف به اطلاع مردم خوب منطقه خواهم رساند.

6 ژانویه 2016

به نام خدا

مردم شریف و شهید پرور شهرستان های ممسنی و رستم

سلامٌ علیکم

یک بار دیگر، دنیا پرستان و کسانی که  برای رسیدن به هدف خود از هر وسیله ای استفاده می کنند دست به کار شده و به دنبال شایعه پراکنی های قبلی خود از جمله (خبر تصادف و فوت این جانب، شایعه کناره گیری من به نفع یک کاندیدای اصول گرا، شایعه انصراف  بنده از  نامزدی)، از دیروز در فضای مجازی اقدام به شایعه ای مبنی بر رد صلاحیت من کرده و بیان داشته اند که اسامی اعلام شده از سوی مقامات اجرایی و ذیصلاح حوزه انتخابیه ممسنی و رستم اشتباه بوده و بنده رد صلاحیت شده ام.


این جانب رد صلاحیت خود را  قویاً رد کرده و اعلام می کنم؛ همچنان به قولی که به فرهیختگان کهن دیار عاشقان ممسنی بزرگ داده ام پایبند بوده و هر گونه مورد یا مواردی را هم چون گذشته به صورت شفاف به اطلاع مردم خوب منطقه خواهم رساند. برای تنویر افکار عمومی ممسنی بزرگ( شهرستان های ممسنی و رستم)  نکاتی را به استحضار مردم متعهد و مسلمان منطقه می رسانم:

  1. شفاف بودن با مردم و صداقت در گفتار و کردار همواره سرلوحه کارهایم بوده و یقین بدانید هیچ چیز را از شما عزیزان صاحبان اصلی انقلاب و کشور عزیز ایران پنهان نخواهم کرد.
  2. شایعه پراکنی ها و دروغ پردازی ها که از مجرای بازماندگان دروغگویان و پنهان کاران و شعاردهندگان یک دهه قبل  در جامعه صورت می گیرد، به صورت غیر اخلاقی شای از سوی این گروه ها، برای نیل به آمال آنان صورت می گیرد و چنین انسان هایی ، این روش را از مهمات راه نجات خود می دانند.
  3. برخی انسان ها با روحیه اقتداگرایی تحت نام  احساس مسؤلیت در برابر دین و ستون محکم دین یعنی ولایت فقیه از احساسات شما مردم عزیز و ولایت مدار سوء استفاده می کنند، تا همچنان طعم شیرین مدیریت بادآوردشان در ذائقه آنان باقی بماند.
  4. تهمت، افترا، تخریب، از نگاه برتر و بالاتر به دیگران نگاه کردن، سردادن سعارهای ارزشی اما در عمل تو خالی به خصوص در لوای دین و مذهب از مصادیق روش های گروهی تمامیت خواه است که البته این حنا دیگر برای مردم رنگ ندارد.
  5. امید به آینده برای مردم ما مهمترین مؤلفه برای موفقیت است. از این  رو، من از همه مردم و جوانان خوب و مستعد منطقه ممسنی و رستم تقاضا می کنم با توکل بر خداوند امید خود را از دست ندهند، هر چند مقاومت در برابر کسانی که برای رسیدن به آمالشان «هدف وسیله را توجیه می کند»، سخت است ، اما بدانید که امیدواری موفقیت را به دنبال خواهد داشت.
  6. برخی از نامزدها و برخی از طرفداران چنین نامزدهایی با حضور در میان مردم چنین وانمود می­کنند که خود( و یا کاندید گروه یاد شده) از قبل و از سوی مقامات دولتی و حکومتی انتخاب شده است. بنده به عنوان کسی که در منطقه و هم چنین تهران موضوع را رصد می کنم به استحضار مردم خوب ممسنی بزرگ می رسانم که این چنین سخنانی پوچ و بی معنی بوده و صرفاً برای فریب مردم است. علاوه بر این خود ظلمی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و خواسته یا ناخواسته القاء نوعی استبداد از حکومت در اذهان مردم است.
  7. طایفه گرایی یک سیستم و نظام در ساختار سنتی سیاسی ایلات و عشایر ایران بوده است که در زمان خود هرچندکارکرد مثبت داشته است، اما در حال حاضر با تغییر سبک زندگی و شیوه زیست نه تنها کارکرد مثبتی نداشته، بلکه دارای «کژکارکرد»  نیز می باشد. بنابراین، آن چه مد نظر تفکرمن و هم راهان من است، نگاه کلی به سیستم منطقه ای به نام ممسنی بزرگ( طوایف بکش، رستم، دشمن زیاری، جاوید، برادران ترک زبان، عرب زبان، فارس زبان و ساکنین دیگر منطقه ممسنی و رستم از سایرایلات و طوایف استان های دیگر که ساکن  در منطقه ما)  است و روستا و شهرزادگاه من برای من تکلیف به همراه ندارد.
  8. ضمن احترام به سی و چند سال خدمت مدیران و دست اندرکاران قبلی در نظام مقدس جمهوری اسلامی، به نا به خواست مردم و به ویژه جوانان این دیار برای تغییر اساسی ( و البته قابل اجرا و عملیاتی شدن) پا به میدان گذاشته و به طور جدی به توسعه مشارکتی اعتقاد داشته و آن چه مد نظر بنده و همراهان و هم فکران من است، مشارکت حقیقی است و هر گونه مشارکت هدایت شونده را مذموم  می دانیم.
  9. هر گونه تغییر و یا اطلاع رسانی از طرف بنده از طریق سایت خفرک«www.khafrak.ir» و یا با تأیید این جانب در رسانه ها صورت خواهد گرفت ، بنابراین هر گونه خبر و اطلاع رسانی غیر از این مجرا و استناد به این منابع از نظر بنده غیر قابل اعتبار است.
  10. جوانان عزیز و سایر کسانی که به فضای مجازی دسترسی دارند و یا به هر طریق این نوشته به دستشان می رسد منت گذاشته به اطلاع سایر مردم خوب ممسنی و رستم برسانند.

درود بر آنان که هدایت را اطاعت کردند و سلام بر صلحان، صادقین و آنان که راه رسیدنشان به خدا از میان مردم عبور می کند.

ارادتمند

جلال یوسفی

۱۶/دی ماه/۱۳۹۴ شمسی

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

نظرسنجیمحل قرار گیری نظر سنجی

طراحی و اجرا :  تابناك وب