امروز : چهارشنبه,۲ام خرداد ۱۴۰۳

اسامی آنها که به مجلس رفتند

۲۹۰ نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.اصلاح طلبان در بسیاری از حوزه ها کاندیدا نداشتندیا به دلیل رد صلاحیت ها، با گزینه ای فرعی آمده بودند. تا این لحظه اصولگرایان در استان ها پیشتاز هستند و در عین حال تعداد کرسی های کسب شده توسط اصلاح طلبان و اعتدالگرایان نیز قابل توجه است، ضمن این که نتیجه انتخابات تهران نیز هنوز اعلام نشده است.

27 فوریه 2016

 290 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.

 تا این لحظه اصولگرایان در استان ها پیشتاز هستند و در عین حال تعداد کرسی های کسب شده توسط اصلاح طلبان و اعتدالگرایان نیز قابل توجه است، ضمن این که نتیجه انتخابات تهران نیز هنوز اعلام نشده است.



اصلاح طلبان در بسیاری از حوزه ها کاندیدا نداشتندیا به دلیل رد صلاحیت ها، با گزینه ای فرعی آمده بودند در حوزه‌های انتخابیه‌ای که شمارش آرای آن‌ها به پایان رسیده است افراد زیر حائز اکثریت آراء شدند:

شوش: سید راضی نوری از مجموع ۹۰۹۶۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۳۷۷۶۴ رأی حائز اکثریت آراء شد.مبارکه : زهرا سعیدی مبارکه از مجموع ۶۶۳۴۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۰۴۶۳ رأی حائز اکثریت آراء شد.

شاهین شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی دلیگانی از مجموع ۱۱۶۸۸۵ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۶۰۴۱۱ رأی

گلپایگان و خوانسار:علی بختیار از مجموع ۵۲۶۵۱ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۱۴۳۷۱ رأی حائز اکثریت آراء شد.

مهاباد: جلال محمودزاده از مجموع ۸۵۷۹۶ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۴۶۸۵۶ رأی حائز اکثریت آراء شد.

گرمسار و آرادان : غلامرضا کاتب از مجموع ۴۴۹۴۳ آرای صحیح مأخوذه با کسب ۲۳۶۶۸ رأی حائز اکثریت آراء شد.

دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره: شادمهر کاظم زاده و علی محمد احمدی از مجموع ۱۰۲۴۹۲ آرای صحیح مأخوذه به ترتیب با کسب ۲۵۵۲۲ و ۲۲۷۴۹ رأی به مرحله دوم راه یافتند.

سلماس :رسول جلایر سر نقی و شهروز برزگر کاشانی از مجموع ۹۸ هزار و ۸۵۸ رای ماخوذه صحیح بترتیب با ۱۸ هزار و ۳۲۱ و ۱۶ هزار و ۴۶۳ به مرحله دوم راه یافتند.

آستانه اشرفیه :محمد حسین قربانی از مجموع ۵۴ هزار ۵۷۴ رای ماخوذه صحیح با ۱۹ هزار و ۳۱۱ رای حائز اکثریت آراء شد.

طوالش، رضوان‌شهر و ماسال : محمود شکری از مجموع ۱۸۲ هزار ۵۹۴ رای ماخوذه صحیح با ۴۸ هزار و ۸۶۶ رای حائز اکثریت آراء شد.

رزن : حسن لطفی و عطاء الله سلطانی صبور از مجموع ۶۳ هزار و ۸۲۰ رای ماخوذه صحیح با کسب ۱۵ هزار و ۱۳ و ۱۴ هزار ۸۹۹ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

مرند و جلفا : کریم شافعی و محمد حسن نژاد از مجموع۱۵۸ و ۳۲۴ رای ماخوذه صحیح بترتیب۲۹ هزار و ۶۷۲ و ۲۹ هزار و ۶۳ رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.

بهار و کبودرآهنگ: محمد علی پورمختار از مجموع ۱۴۲ هزار و ۳۶۶ رای ماخوذه صحیح ۳۹ هزار ۷۲۵ رای کسب کرد و حائز اکثریت آراء شد.

اقلید : سید حسین افضلی از مجموع ۵۵ هزار و ۹۷۲ رای ماخوذه صحیح ۲۰ هزار و ۸۸۳ رای را کسب و حائز اکثریت آراء شد.

بیجار: حمدالله کریمی از مجموع ۴۸ هزار ۶۵۴ رای ماخوذه ۱۵ هزار و ۹۱۹ را کسب و حائز اکثریت آراء شد.

قروه و دهکلان: علی محمد مرادی از مجموع ۹۷ هزار و ۲۵ رای ماخوذه صحیح ۳۹ هزار و ۳۲ رای را کسب و حائز اکثریت آراء شد.

دامغان :ابوالفضل حسن بیگی از مجموع ۴۹ هزار و ۴۰۲ رای ماخوذه صحیح ۱۷ هزار و ۲۴۴ رای کسب و حائز اکثریت آراء شد.

بروجن: خدیجه ربیعی فرا دنبه و علی نادری فرد از مجموع ۶۴ هزار و ۱۶۲ رای ماخوذه صحیح بترتیب ۱۴ هزار ۶۴۲ و ۱۰ هزار و ۱۰۸ رای کسب و به مرحله دوم راه یافتند .

ساوه و زرندیه: شهلا میر گلو بیات و محمد رضا منصوری از مجموع ۱۲۲ هزار ۶۲۴ رای ماخوذه صحیح بترتیب ۲۳ هزار ۸۸۱ و ۲۲ هزار ۷۶۲ رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.

خرمشهر:عبدالله سامری از مجموع ۶۰ هزار و ۵۴۱ رای ماخوذه صحیح ۱۹هزار ۳۱۸ رای کسب و حائز اکثریت آراء شد.

بندر لنگه بستک و پارسیان : خالد زمزم نژاد و احمد جباری از مجموع ۱۲۴ هزار و ۳۴۲ رای ماخوذه صحیح بترتیب ۲۹ هزار و ۷۹۹ و ۲۹ و ۱۵۰ هزار رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.

گرمی: سید حمایت میرزاده از مجموع ۴۷ هزار و ۸۰۳ رای ماخوذه صحیح ۲۱ هزار و ۳۹۹ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

مریوان و سرو آباد: منصور مرادی و امید کریمیان از مجموع ۸۴ هزار و ۹۲۵ رای ماخوذه صحیح بترتیب ۱۵ هزار و ۸۱۵ و ۱۲ هزار و ۸۱۹ رای کسب و به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

اردستان: سید صادق طباطبایی نژاد از مجموع ۳۰ هزار و ۷۵ رای ماخوذه صحیح ۱۶ هزار و ۱۰۰ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری از مجموع ۸۵ هزار و ۱۶ رای ماخوذه صحیح ۵۴ هزار و ۲۰۸ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

دشت آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی از مجموع ۶۸ هزار و ۵۳ رای ماخوذه ۲۰ هزار و ۶۴۳ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی از مجموع ۷۹ هزار و ۸۹ رای ماخوذه ۳۵ هزار و ۶۹۱ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

نائین ،خور و بیابانک: عباس‌علیپور بافرانی از مجموع ۳۹ هزار و ۵۲۹ رای ماخوذه صحیح ۱۱ هزار و ۱۵۴رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پور بیگلری از مجموع ۱۴۴ هزار و ۷۰۱ رای ماخوذه صحیح ۵۴ هزار و ۹۷۰ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

قائنات و زیرکوه: فرهاد فلاحتی از مجموع ۸۷ هزار و ۶۸۷ رای ماخوذه صحیح ۳۰ هزار و ۱۲ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

تویسرکان: محمد مهدی مفتح از مجموع ۵۴ هزار و ۴۳۶ رای ماخوذه صحیح ۳۹ هزار و ۶۲۳ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

شهربابک: علی اسدی از مجموع ۴۵ هزار و ۶۶ رای ماخوذه صحیح ۱۶ هزار و ۹۵۶ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

کلیبر، خداآفرین و هوران: قلی الله قلی‌زاده از مجموع ۶۳ هزار و ۴۸۰ رای ماخوذه صحیح ۳۶ هزار و ۹۳۶ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

تفرش، آشتیان و فراهان: محمد حسینی از مجموع ۴۸ هزار و ۴۶۳ رای ماخوذه صحیح ۱۳ هزار و ۴۲ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

نطنز و قمصر: مرتضی صفاری نطنزی از مجموع ۳۷ هزار و ۶۴۴ رای ماخوذه صحیح ۹ هزار و ۸۴۲ رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

نظرسنجی



محل قرار گیری نظر سنجی

طراحی و اجرا :  تابناك وب