نقد بر بخشی از یک مطلب از تاجگردون، نقد کل شخصیت سیاسی – اجتماعی او نیست.

آقای تاجگردون نماینده محترم مردم دوگنبدان در مجلس شورای اسلامی، از فرهیختگانی است که به نظر بنده در قریب به اتفاق مسئولیت های محوله موفق بوده است.

5 آوریل 2017

شخصیت هر انسانی دارای زوایای متعددی است که از دید سایر انسان ها بخشی پذیرفته و بخشی قابل نقد است. بخش قایل نقد نیز می تواند قسمتی( جزئی) قابل نقد باشد و نه همه آن بخش.
آقای تاجگردون نماینده محترم مردم دوگنبدان در مجلس شورای اسلامی، از فرهیختگانی است که به نظر بنده در قریب به اتفاق مسئولیت های محوله موفق بوده است.
موفقیت ایشان بخشی به جنبه شخصیتی ایشان بر می گردد و بخشی به پتانسیل های منطقه حوزه اتخابیه اش.
بخش شخصیتی او این چنین است که ایشان، فردی متخصص و عملگرا با سواد و پر انررژی است که توانایی های مدیریتی اش توانسته در بخش های دیگر سایر قوای حکومتی نیز او را یاری نمایند. بخشی از این موفقیت( در دوره نمایندگی او) به دلیل بستر مناسب منطقه از نظر دارا بودن منابع عظیم نفتی و گازی است. با این حال، نمی توان شخصیت توانمند ایشان را نادیده گرفت.
به زعم من، بعد از انقلاب اسلامی، از میان نمایندگان این حوزه، ایشان توانمندترین نماینده دراین منطقه بوده است و تنها نماینده موفق در رتبه بعدی، (بعد از ایشان) آقای بهرام تاجرگردون بود که ایشان نیز به دلایلی نتوانست دوره بعدی نمایندگی را در کارنامه خود بنویسد و به نا به آن چه بنده در آن دوران به یاد دارم این عدم موفقیت او نه به خاطر عدم موفقیت او بلکه به دلیل برخی مسایل سیاسی موجود در آن زمان بود.
این که من یا هر کس دیگری، بخشی از یک یادداشت آقای غلامرضا تاجگردون را نقد و بررسی کنیم، دلیلی به نقد کل شخصیت سیاسی – اجتماعی او نیست، بلکه در بخشی از یک دیدگاه او، نظراتی از سوی بنده، ارایه شده است. بنابراین، این طور نیست که برخی راه بیفتند و این نقد جزئی را پتکی کرده و بر سر یک انسان فرهیخته بکویند. اگر آقای تاجگردون با این عملکرد، در جرگه سایر دیدگاه های سیاسی هم قرار داشته باشد( و نه اصلاح طلبان)، از نظر من فردی است قابل تقدیر( البته تا الان).
امیدوارم ایشان در راه خدمتگذاری به مردم ایران اسلامی هر روز بیش از پیش موفق باشند.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

نظرسنجیمحل قرار گیری نظر سنجی

طراحی و اجرا :  تابناك وب