امروز : سه شنبه,۱ام خرداد ۱۴۰۳

نامزدها در زمان انتخابات باید منبع هزینه های تبلیغاتی خود را اعلام کنند/بیایید با عمل به روش آن حضرت [امام حسین (ه)]به گریه های خود معنا بدهیم .

اگر می خواهیم به توسعه پایدار برسیم باید سدهای بیهوده را از سر راه مردم برداریم. باید افراد صالح و متخصص و کاردان و شجاع وارد مجلس شود. زیرا مجلس به فرموده امام راحل(ره) عصاره ملت است و در رأس امور قرار دارد. وقتی مجلس عصاره یک ملت هفتاد هشتاد میلیونی است باید نمایندگانش افرادی باشند که لایق این چند ده میلیون نفر باشند و نه یک گروه خاص. وقتی مجلس قرار است در رأس امور باشد، یعنی نمایندگانش در حد قرار گرفتن در آن رأس تصمیم گیری باشند.

3 دسامبر 2015

صبح امروز( چهارشنبه) دکتر یوسفی در جمع گروهی از دوستان که جلسه روضه ای که به مناسبت اربعین حسینی در تهران برگزار گردیده بود، شرکت کرد.


ایشان که برای دقایقی به مداحی هم پرداختند، بیان داشتند که باید امام حسین (ع) را آن طور که شایسته شخصیتی اوست به مردم معرفی کنیم. قرار نیست مردم حتماً گریه کنند. اگر کسی امام را بفهمد لازم نیست که برای گریاندنش به هر روشی متوسل بشود. ایشان ادامه دادند، امام حسین (ع) و یارانشان آخرین گزینه را جنگ دانستند و این دشمن بود که سایر راه های پیشنهادی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را رد کرد و تنها دو راه پیش پای او گذاشت، یکی بیعت با یزید از طریق بیعت با عبیدالله بن زیاد و دیگری دست بردن به شمشیر. دکتر یوسفی ادامه دادند: به همین خاطر بود که آن امام همام یاران خود را جمع کرد و نیت دشمن را به آنان گفت و چراغ ها را خاموش کرد تا هر کس که می خواهد برود.

ایشان در ادامه صحبت هایی که به صورت نشسته بر روی زمین برای دوستان بیان داشتند، در باره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز بیان داشتند، اگر می خواهیم به توسعه پایدار برسیم باید سدهای بیهوده را از سر راه مردم برداریم. باید افراد صالح و متخصص و کاردان و شجاع وارد مجلس شود. زیرا مجلس به فرموده امام راحل(ره) عصاره ملت است و در رأس امور قرار دارد. وقتی مجلس عصاره یک ملت هفتاد هشتاد میلیونی است باید نمایندگانش افرادی باشند که لایق این چند ده میلیون نفر باشند و نه یک گروه خاص. وقتی مجلس قرار است در رأس امور باشد، یعنی نمایندگانش در حد قرار گرفتن در آن رأس تصمیم گیری باشند.

دکتر یوسفی در مورد کاندیداهای مجلس گفتند، به نظرمن باید منابع هزینه های  تبلیغاتی کاندیداها مشخص و شفاف باشد. من در وقت لازم در مورد حوزه انتخابیه ممسنی و رستم این موضوع را خواهم شکافت و از خودم( اگر کاندید شدم) تا سایر کاندیداها خواهم خواست که منبع ومیزان هزینه های مصرفی را مشخص کنند. زیرا خرج ها و هزینه های هنگفتی صورت می گیرد که در آینده این هزینه ها نماینده را مدیون دیگران خواهد کرد.

ایشان در خصوص کاندید شدنشان گفتند، چه کاندید بشوم و چه نشوم علت آن را در زمان انتخابات به صورت شفاف به طوری که موجب تنش و از هم پاشیدگی اتحاد میان مردم نگردد، بیان خواهم کرد. او در ادامه افزودند، همین طور که در این جلسه اربعین حسینی دور هم جمع شده ایم تا برای امام حسین و یارانش گریه کنیم باید به روش و منش آن امام بزرگوار نیز در ارتباط با حق مردم هم عمل کنیم. امام حسین به گریه ما احتیاج ندارد. اگر گریه می کنیم برای حفظ آن حادثه و زنده نگه داشتن آن است. بیایید با عمل به روش آن حضرت به گریه های خود معنا بدهیم .

نظرات
  1. Emmy 2016-08-15 12:36

    I was struck by the hoestny of your posting

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

نظرسنجیمحل قرار گیری نظر سنجی

طراحی و اجرا :  تابناك وب